Notice: Undefined variable: przegladarka in /klasy/Wyglad.php on line 917

Notice: Undefined variable: przegladarka in /klasy/Wyglad.php on line 919

Soltec Sklep - – Soltec Sklep
(22) 864 89 90
535 44 59 61
sklep@soltec.waw.pl
Koszyk Ilość: 0
Wartość: 0,00 zł
koszyk
Hurtownia fotowoltaiczna
» Praca

Praca

Poszukujemy osobę na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego – Doradcy Technicznego

produktów holenderskiego producenta systemów dystrybucji energii elektrycznej Victron Energy.

Opis stanowiska: Przedstawiciel handlowy - Doradca techniczny
Branża: automatyka przemysłowa, fotowoltaiczna, motoryzacyjna

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami;
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,
- dobór rozwiązań do wymagań klienta,
- prowadzenie szkoleń dla instalatorów i użytkowników urządzeń;
- udzielanie klientom wsparcia technicznego
- identyfikowanie i analizowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców/klientów;
- prezentacja osobista firmy, ofert handlowych i produktów oraz warunków współpracy;
- monitorowanie działań konkurencji;
- realizacja polityki handlowej i promocyjnej firmy;
- rozwijanie i pogłębianie kontaktów handlowych;
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
- praca mobilna,

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne,
- znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem energii elektrycznej AC-DC będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność;
- czynne prawo jazdy kat. B;
- nastawienie na wynik;
- znajomość języka angielskiego;
 - znajomość efektywnych technik sprzedaży;
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
- umiejętność organizacji pracy własnej;
- samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej / przemysłowej

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- umowa o pracę
- wynagrodzenie powiązane z uzyskanymi wynikami (podstawa + prowizja);
- samodzielne, ciekawe i pełne wyzwań stanowisko;
- szkolenia w zakresie wiedzy o produktach;
- wsparcie analityczne i organizacyjne;
- niezbędne środki oraz narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres sebastian.lendzion@soltec.pl

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl